Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 21.02.2019, 03:45

Опорний заклад Рогатинська СЗОШ №1 з поглибленим вивченням іноземної мови

Меню сайту
Форма входу

2014-2015 н. р.

 

Засідання обласної творчої групи заступників директорів з виховної роботи

Проблема превентивності у навчально-виховному процесі загальноосвітнього навчального закладу є однією з пріоритетних у системі психолого-педагогічних досліджень. Які наукові підходи до виховання здорової особистості найактуальніші сьогодні і як запровадити їх у практику освітньо-виховного середовища – цим та іншим питанням було присвячене засідання обласної творчої групи заступників директорів з виховної роботи, що відбулося 19 березня 2015 року на базі Рогатинської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 з поглибленим вивченням іноземної мови.

Програмою заходу було передбачено розгляд теоретичних засад здійснення превентивної освіти у школі, організації здоров’яспрямованої діяльності навчальних закладів. Старший викладач кафедри менеджменту та освітніх технологій ОІППО Людмила Келембет зупинилася на тенденціях, проблемах та перспективах сучасної превентивної освіти. Завідувач лабораторії національного виховання ОІППООксана Фляк проаналізувала організаційно-педагогічні засади формування превентивного середовища загальноосвітнього навчального закладу.

Своїми педагогічними здобутками поділилися директор Рогатинської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Мирослава Генега та заступник директора з виховної роботи Оксана Панчишин. Вони ознайомили присутніх з досвідом упровадження моделі виховної системи «Школи нової генерації», мета якої – сформувати високоінтелектуальну, компетентну, свідому особистість, здатну до самореалізації та прояву своїх можливостей у різних сферах життя.

Приємною несподіванкою для присутніх стало заняття з елементами тренінгу, на якому практичний психолог Антоніна Мазурик продемонструвала, як можна розвивати здібності учнів з урахуванням їхніх індивідуальних особливостей, нахилів, задатків. А школярі представили виховний захід «Розлилися води на чотири броди», проведений у формі зустрічі родинних династій педагогів закладу.

Заступники директорів з виховної роботи також мали нагоду відвідати шкільний Зразковий історико-краєзнавчий музей «Опілля», у якому представлені оригінальні експонати – предмети Липецької культури, фотодокументи з сімейних архівів, стародруки, вироби оздоблені автентичною опільською вишиванкою. Музей є дієвим засобом виховання, адже пошуковий загін учнів зібрав чимало цікавих матеріалів з історії населених пунктів Рогатинщини, родинних традицій.

На завершення учасники творчої групи зійшлися на тому, що осередком превентивної виховної діяльності є загальноосвітній навчальний заклад як простір спільного буття педагогів, школярів і батьківської громади. А основою формування превентивного виховного середовища повинен стати досвід запровадження здоров’язбережувальних технологій та забезпечення його повноцінного науково-методичного супроводу.


ТИЖДЕНЬ МУЖНОСТІ У РОГАТИНСЬКІЙ СЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №1

Протягом тижня мужності у Рогатинській СЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбулися цікаві зустрічі з представниками  Галицько-Рогатинського райвійськкомату.  З учнями 9 класів зустрілися Андрій Курець та Володимир Крамарюк, а  Іван Димкар та голова Спілки офіцерів Іван Верешко з   учням 10-11 класів. Гості ознайомили старшокласників із змінами у військовому законодавстві, подіями у зоні АТО та вручили приписні  посвідчення  юнакам 1998 року народження, яким незабаром доведеться виконувати обов’язок захисника Вітчизни.

Як бачимо, у шкільних стінах формується громадянин, що перейме на свої плечі  обов’язок  захищати свою державу.

 


МИ СЛАВИМО МУЖНІСТЬ І ПОДВИГ ГЕРОЇВ УКРАЇНИ

В Рогатинській Спеціалізованій ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 із поглибленим вивченням іноземної мови розпочалася декада » Ми славимо мужність і подвиг Героїв України ». Протягом декади відбуватимуться різноманітні тематичні заходи. Приємно зазначити, що декада розпочалася у школі із спільної молитви з випускниками школи, учасниками Майдану та учасниками АТО – Назарем Москалем та Юрієм Антоняком. Після спільної молитви випускники школи провели зустрічі із групами класів.

 


Сніговик для героїв


Хвилинка цікавинка

У п’ятницю  13 листопада  у школі відбулася Хвилинка – цікавинка на тему: « Про дорогу пам’ятай – правила завжди вивчай », яку підготували учні

4 – А класу разом із класним керівником Пришляк К.О. на свято завітав Незнайко, який зовсім не знав правил дорожнього руху, але протягом свята учні 4 – А класу ознайомили Незнайка з правилами.

 


 

9 листопада писемності та мови

 Слово, здат­не людину робити кращою. 

 

відкривати перед дитиною незвідані обрії українського слова через, знання його багатства, сили емоційно-чуттєвих та духовних його струменів, будити й розпалювати живі вогні зацікавленості кращими зразками творів рідної літе­ратури, вартими світової пошани, - саме таке завдання  перед педагогами

Саме тому, 9 листопада у нашій школі проходило ряд заходів   приурочених Міжнародному Дню писемності  та  мови:

  • Вікторина для учнів 5 – их класів на тему: « Юний знавець рідної мови »
  • Виховна година для учнів 7 – 8 класів на тему: « Мово моя материнська, квітни в душі й на устах…»
  • Бібліотечний урок для учнів 6 –их класів
  • Конкурс тематичних листівок
  • Виховна година для учнів 10 класу« Причасти себе розмовою українською мовою…»
  •  

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Гей ви, КОЗАЧЕНЬКИ!

14 жовтня, в День українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці,  у нашій школі відбулося свято « Гей ви, козаченьки!» на святі учні 8 – их класів мали можливість взяти участь у різноманітних конкурсах та гідно відстояти славу козаків.

 

 

 

 

 

 

 

 


Вибори лідера школи

Чи можна уявити сучасну школу без УС. Звичайно ні!

 Адже наш час   потребує лідерів нової формації. Людей компетентних, відповідальних, здатних мислити неординарно. Виховання молодих лідерів - це підготовка людини майбутнього, людини, яка відповідає вимогам нового XXI століття.

Учнівське самоврядування « Школа лідера »– добровільна організація учнів навчального закладу, яка забезпечує право і надає можливість в межах Статуту здійснювати регулювання і управління справами, які належать до їхньої компетенції та в інтересах учнів навчального закладу. Саме тому,   На початку вересня у школі відбулися вибори лідера коли Виборам передує велика підготовка захисту програм кандидатів у лідери. Вибори проводилися таємним голосуванням, участь в якому брали  усі учні 5-11 класів.  Члени  УС  та спостерігачі усіх кандидатів у лідери заходили із скринькою у кожен клас для проведення голосування на спеціально розроблених бюлетенях . Після уроків відбулася виборна конференція, під час якої  лічильна комісія підраховує голоси за кожного кандидата. Паралельно роботі лічильної комісії представники 5-11 класів  затверджують список членів  Ради лідерів( за рішенням класних зборів ), обирали  секретаря Ради. Більшістю підрахованих голосів на конференції обрано  Лідера УС,

а інший  кандидат автоматично став  його заступником.

Слід відзначити, що на конференції обраний Лідер склав урочисту обітницю бути гідним керівником Учнівського самоврядування.

 

 


День Вчителя 2015

Школа святкувала День вчителя. Зранку кожного педагога біля школи зустріли учні 11 – их класів із квітами та словами вдячності. У цей день шкільна галерея майоріла різнобарвними квітково – овочевими композиціями, плідно працювало учнівське самоврядування . В цей осінній святковий день  учні

 11 – их класів провели  для вчителів вітальний інтегрований урок з елементами тренінгу.  На святковому  уроці  учні запропонували  вчителям  відправитися у подорож на потязі. Подорожуючи педагоги зупинялися на різних станціях:

« Літературна» « Театральна », « Цікавинка », « Руханка »,« Пізнайко »,« Величальна »

 


1 Вересня 2015


День знань – справжнє всенародне свято мудрості, доброти і людяності. Розпочинається новий навчальний рік, який завжди значає відкриття нової осяйної дороги – дороги до знань, до нових звершень. Особливо важливим буде цей рік для наших випускників, яким незабаром доведеться обирати свій шлях у житті, але не менш важливим він буде для маленьких першокласників, які вперше ступлять на незвіданий шлях. Тож вітаймо гучними оплесками цей чудовий, ні з чим незрівнянний день — день Першого дзвоника  ,   мить, коли дружня шкільна родина приймає у свої обійми першокласників, таких красивих, радісних і схвильованих!

Календар
«  Лютий 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
Міні-чат
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2019
Конструктор сайтів - uCoz