Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 23.03.2019, 00:24

Опорний заклад Рогатинська СЗОШ №1 з поглибленим вивченням іноземної мови

Меню сайту
Форма входу

І семестр 1 частина

Схилімо голови в скорботі

23 листопада в районній бібліотеці учні 9 класів презентували захід "Схилімо голови в скорботі", присвячений пам'яті жертв Голодомору, який підготували педагог-організатор Антоняк Н.С та заступник директора з виховної роботи Панчишин О.І.


Урожай в гості до нас завітай

21 листопада учні 3-В класу  разом із класним керівником Гой М.В. та вчителем музичного мистецтва Панчишин О.І. провели в районній дитячій бібліотеці захід "Урожай в гості до нас завітай" 

       


 День Гідності та Свободи

          21 листопада учні та педагогічний колектив опорного закладу Рогатинська СЗОШ1 відзначили День Гідності та Свободи. Учні 1-4 класів зробили виставку малюнків" У нас одна Батьківщина - наша рідна Україна", а учні 5-11 класів були учасниками мітингу "З Україною в серці" та акції "Народ мій є! Народ мій завжди буде! Ніхто не переможе мій народ!" під час яких мали можливість поспілкуватись з учасником Революції Гідності Богданом Петровичем Майкою.


 21 листопада відбулася виставка дитячих малюнків "У нас одна Батьківщина - наша рідна Україна"   серед учнів 1-4 класів та тематична виставка, присвячена Революції Гідності та Свободи.


    Міжнародний День прав дитини

17 листопада  з нагоди Міжнародного Дня прав дитини заступник директора - начальник відділу соціальної роботи РЦСССДМ Наталія Гупало спільно із класним керівником 2-В класу Дутко З.І. провели захід на тему "Подорож до країни прав". Серед учасників заходу було розповсюджено інформаційну продукцію у вигляді пам'яток, а діти самотужки створили плакат, засвоївши Конвенцію ООН про права дитини.


Толерантність людини -найважливіша умова миру і злагоди в сім'ї, колективі, суспільстві

      Міжнародний день толерантності, проголошений 16 литопада 1995 року на 28 сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО, набуває особливого значення з поатком ІІІ тисячоліття. 16 листопада в нашій школі відбулась виставка плакатів та висловів про толерантність, проведено бліцінтерв'ю серед учнів 6-11 класів "Толерантність - це..."

 


Міжнародний конгрес

10 листопада у м. Київ відбувся ІІІ Міжнародний конгрес зі спеціальної педагогіки, психології та реабілітації "Інклюзія в новій українській школі: виклики сьогодення". Делегація нашої школи у складі : Генега М. В. - директор закладу, Мазурик А. І. - психолог, Іванців В. В. - класний керівник класу з інклюзивним навчанням, Павлв Н. Г. - асистент вчителя, взяли активну участь в даному заході.

 


Український сувенір

02 листопада 2017 р., учні взяли участь в районному етапі Всеукраїнського конкурсу "Український сувенір"

 


Схід і Захід -разом

Юні поліцейські Прикарпаття з опорного закладу Рогатинська СЗОШ1 повернулися з Хмельниччини, де разом із представниками Донецької, Тернопільської та Хмельницькоі областей були учасниками патріотичного проекту "Схід і Захід -разом" . Протягом 3 днів учні ознайомились із роботою поліції Хмельниччини, побували у Кам'янець-Подільському, де отримали багато позитивних вражень. Керівник команди Панчишин О.І. та іі учасники вдячні представникам Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області за честь представляти Прикарпаття на заході та представникам Головного управління Національної поліціі в Хмельницькій області за гостинний прийом.

 


25 жовтня, учні  мали можливість зустрітись із зв'язковою УПА Ольгою Ільків та народним арстистом України Остапом Стахівим. Щира подяка міському голові Насалику С.С. за сприяння в організації даного заходу.

 

 

 


Майстерня професій

19 жовтня  відбувся інтерактивний захід "Майстерня професій" для учнів 6-7 класів за участю роботодавців району. Даний захід проведено в рамках договору про співпрацю між відділом освіти РДА та Рогатинським районним центром зайнятості з метою надання можливості школярам ознайомитись з дивовижним світом професій, спробувати себе у ролі працівників тих чи інших професій.
Учні мали можливість ознайомитися з такими професіями, як: військовий, поліцейський, кухар-кондитер, пожежник-рятувальник, екскурсовод, медична сестра, фельдшер ветеринарної медицини, механік сільського господарства, технік - технолог, манікюрниці.

 


Хвилинка-Цікавинка "Шляхами козацьких звитяг Покров Пресвятої Богородиці " 

20 жовтня учні 4-В класу та класний керівник Пайкуш І.П. провели в рамках місячника "Стежками рідного краю" Хвилинку-Цікавинку "Шляхами козацьких звитяг Покров Пресвятої Богородиці " для учнів 2-4 класів

 


Школа молодого вчителя

19.10 відбулось перше засідання Школи молодого вчителя з англійської мови, на якому були присутні всі молоді вчителі району. Засідання відкрила методист РМЦ Микитчин Р. Д., яка ознайомила присутніх з планом роботи на рік. Керівник Школи молодого вчителя Шевчук Г. Д. дала настанови молодим вчителям. Згідно з планом роботи присутні відвідали відкритий урок в 7-А класі, який проводила вчитель Сенах О. С. Молоді вчителі високо оцінили майстерність вчителя. Після уроку вчитель-наставник Федорик І. І. провела тренінг, на якому практикувала різноманітні форми роботи для розвиту навичок читання.


Героїв країна- моя Україна!

18 жовтня на виховному заході "Героїв країна- моя Україна", який підготувала педагог-організатор Антоняк Н.С. вшанували захисників України. Учні школи мали можливість поспілкуватись під час заходів з головою районної Спілки офіцерів України І.О. Верешко, заступником командувача оперативного командування "Схід",учасником АТО полковником С.В.Фортельним, оператором відділення військового обліку Рогатинського районного військового комісаріату, учасником АТО молодшим лейтенантом Я.М.Босим.


Вибори лідера

17 жовтня відбулася звітно-виборна конференція учнівського самоврядування, на яку завітало 23 делегати. Усі учасники мали змогу прослухати звіт Лідера школи 2016-2017 року Жураковського Станіслава, обрати нову Раду Лідерів та підрахувати голоси за кандидатів у Лідери, якого обирали на виборах протягом дня учні 5-11 класів. Лічильна група ретельно перерахувала голоси за обох кандидатів. За результатами голосування Лідером шкільного учнівського самоврядування стала Завгородня Дарина, а її заступником - Хандога Валерія.

 


                   

Увага, діти на дорозі!

В рамках місячника «Увага, діти на дорозі!» була проведена хвилинка-цікавинка «Правила руху всім треба знати, завжди і всюди їх слід пам‘ятати» учнями 4-Б кл. вчитель Пастер Л.Я. З програмою цього заходу учні відвідали своїх ровесників у школах філіях Підвинська та Вербилівська школи I ст. З цікавістю слухали учні виступи про дотримання правил дорожнього руху, а вікторина показала, що правила дорожнього руху засвоєно добре.


Осінь-чарівниця

Осінь на узліссі

фарби розбавляла,

пензликом легенько

їх розфарбувала

12 жовтня у школі проводився конкурс малюнків «Барви осені» серед учнів 2-7 кл.

 


 

ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ

Напередодні професійного свята вчителів учні опорного закладу Рогатинська СЗОШ щиро вітали своїх улюблених наставників. А день учнівського самоврядування запам'ятається 
надовго як учям, так і вчителям


Наша школа тісно співпрацює з Американськими Радами. Як результат 11 учнів школи стали переможцями Міжнародної програми обміну майбутніх лідерів FLEX. Так в 2016/2017 н.р. на навчанні в США перебувала Бартків Анастасія, а в цьому році там навчається Приплоцька Юлія. 21 вересня 2017 р. в м. Івано-Франківську відбулося щорічне тестування (І етап конкурсу). В ІІ етап конкурсу пройшли Завгородня Д., Іванців І., Труш А., Ватуляк О.


Мальтійська Служба Допомоги

27 вересня у приміщенні ІППО відбулося урочисте вручення сертифікатів «Мальтійської Служби Допомоги» п’ятьом школам області: трьом школам м.Івано-Франківська, Тисменицькій СЗОШ І-ІІІ ст. та опорному закладу Рогатинська СЗОШ І-ІІІ ступенів №1. Для школи було передано благодійний медінвентар на суму 30 тис.грн. для проведення навчань шкільної Мальтійської Служби Допомоги, яка працюватиме під керівництвом координатора-переможця Шевчук К.Д.


 

Дорожні знаки ти вивчай, і про безпеку пам’ятай !  

Діти в школу поспішають,

Під колеса вибігають.

Обережніше, малечо !

На дорозі небезпечно!

4-Б клас із класним керівником – Пастер Л.Я. провели для учнів 2-4 кл. Хвилинку-цікавинку «Без правил дорожнього руху важко на вулиці нам жити»

 

 

 


Батьківські збори

   25 та 26 вересня відбулися загальношкільні батьківські збори по групах класів з питання "Пріоритети організації навчально-виховного процесу в контексті концепції Нової школи" 
   Директор Генега М. В., заступники з навчально-виховної роботи Чубатий С. І. та Шеремета Г. В., заступник з іноземної мови Шевчук Г. Д., соціальний педагог Блага Н. Я., практичний психолог Мазурик А. І., вчителі Бабій Г. Б. та Завгородня Т. М. зосередили увагу батьків на основних завданнях організації навчально-виховного процесу з 1 по 11 класи у 2017-2018 н/р, зробили акцент на освітніх новаціях згідно Концепції Нової школи.
   Обрано новий склад шкільного батьківського комітету

 


Ось і закінчився 41 Всеукраїнський зліт ЮІР в якому взяли участь 23 команди-переможці обласних етапів змагань. Серце переповнює радість, адже наша команда "Права" завоювала почесне 5 місце, та ще й отримала нагороди за конкурси "Домедична допомога" та "Велоестафета".

 


Мир на землі - це сміх, пісня лине,

А діти йдуть до школи знов і знов.

Ніколи у боях ніхто не гине,

Бо там господар - щастя і любов!

20 вересня відбувся флешмоб, присвячений Дню миру.

Учасниками даного заходу були учні нашої школи.

 


Дорога - не місце для пустощів!

У рамках місячника «Увага! Діти на дорозі» у школі проведено:

  1. Конкурс малюнків серед учнів 2-7 класів.
  2. Вікторину для учнів 5-их класів на тему: «Правила вивчай, про дорогу пам’ятай!»
  3. Зустріч із працівниками Рогатинського ВПГУНП, які провели бесіду «Діти. Дорога. Автомобіль.»


На березі Чорного моря

Команда  "Права", яка представляє Івано-Франківську область, разом з іншими командами взяли участь у відкритті 41 Всеукраїнського зльоту ЮІР, який відбувається на березі Чорного моря в МДЦ "Молода гвардія"


І знову свято Першого дзвоника!

 


Перша педрада у 2017-2018 н.р.

Календар
«  Березень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Міні-чат
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2019
Конструктор сайтів - uCoz