Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 21.02.2019, 03:47

Опорний заклад Рогатинська СЗОШ №1 з поглибленим вивченням іноземної мови

Меню сайту
Форма входу

ІІ семестр

 

Ось і пролунав ОСТАННІЙ ДЗВОНИК


18 травня у школі відбулася загальношкільна звітна конференція яка підсумувала роботу опорного закладу за 2017-2018 н.р.


13 травня у всесвітній Scrаtch Day у Івано-Франківську відбулись презентації робіт вихованців мережі гуртків на тему "Космічні подорожі та фантастичні світи". Було представлено більше 50 робіт. Учні нашої школи (Гураль Степан 7-а клас і Долішний Андрій 4-б клас) попали у 10 найкращих і отримали дипломи та призи.

 

3-4 квітня 2018 у м . Івано-Франківськ відбулася обласна нарада в рамках проекту «Неінфекційні захворювання (НІЗ): профілактика та зміцнення здоров’я в Україні»

День 2. 04.04. 2018 р.

Завдання проекту: Зниження ризикованої поведінки, яка впливає на смертність і захворюваність від НІЗ - Шкільний компонент.

Учасниками проекту другого дня стали:

Обласний департамент освіти та науки

Обласний департамент охорони здоров’я

Обласний центр здоров’я, обласний центр громадського здоров’я

Обласний інформаційно-аналітичний центр

Пілотні школи

Представники опорних закладів області

Обласний та шкільні координатори проекту НІЗ

Директори опорних закладів Рогатинщини, а саме Генега Мирослава Василівна, директор опорного закладу Рогатинська СЗОШ І-ІІІ ст.. №1 із поглибленим вивченням іноземної мови та Жирак Надія Володимирівна, директор опорного закладу Верхньолипецька школа І-ІІІ ст., взяли активну участь у роботі наради з питань: «Профілактика НІЗ та зміцнення здоров’я учнів в закладах загальної середньої освіти області», «Організація харчування в закладах загальної середньої освіти», «Проект НІЗ: хід виконання шкільного компонента, матеріали та плани».

Важливі висновки в результаті участі у проекті:

  • Збалансована, вітамінізована, якісна, здорова їжа у шкільних їдальнях – запорука здоров’я дитини та запобігання захворювань в майбутньому;
  • Здорове харчування – основа гармонійного розвитку молодого покоління: «Тарілка здорового харчування»;

 

       

  • Створення сприятливого освітнього простору для здоров’я у навчальних закладах;
  • Політика навчальних закладів щодо зміцнення здоров’я дітей як важлива складова діяльності;
  • Розробка Концепції шкільної служби здоров’я.

 

 


Школа - влада - громада

Вже два роки наша школа працює як опорний заклад, тому бере учать у різноманітних міжнародних проектах. А саме, в минулому семестрі 5 грудня 2017 р. в м. Івано-Франківськ відбулася Конференція за міжнародною участю «Співпраця школи, влади та громади – шлях до розбудови громадянського суспільства» в рамках швейцарсько-українського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні - DOCCU», головна мета якого: розвиток громадянського суспільства в Україні шляхом підвищення рівня обізнаності освітян, учнів їх батьків. Проект покликаний удосконалити процес співпраці між органами державної влади, системою освіти та громадськістю для створення демократичного середовища в місцевих громадах.

Коли я щасливий

29 березня класні керівники 1-4 класів презентували колективні творчі панно класу на тему: "Коли я щасливий"


Атестація педагогічних працівників

28 березня проведено засідання атестаційної комісії І рівня, де було проатестовано 26 вчителів школи та філій


Великодні дзвони

27 березня на базі школи відбувся міський конкурс писанкарства "Великодні дзвони". Члени журі уважно розглянули роботи і обрали найкращі.

 


Кохання у долі Т. Г. Шевченка

22 березня вчителі української літератури Трушак Н.В., Продан М.Б., Бандура Н.М. провели літературно - мистецьке свято "Кохання у долі Т. Г. Шевченка"

 


Міжнародний конкурс з математики «Кенгуру»


Учителем школа стоїть

І .Я .Франко

Реформи освіти сьогодення – це важливий крок на шляху до євроінтеграції, передумова побудови європейського суспільства, соціалізація особистості школяра.

Рогатинська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 із поглибленим вивченням іноземної мови – один із перших в області, а то й в Україні опорний заклад , мета якого: забезпечити рівний доступ до якісної освіти, створення умов особистісного розвитку кожної дитини.

Опорний заклад – це Рогатинська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 із поглибленим вивченням іноземної мови та 5 філій: Вербилівська філія І ступеня, Підвинська філія І ступеня, Рудинська філія І ступеня, Журівська філія І-ІІ ступенів та Дичківська філія І-ІІ ступенів.

Як важливо зберегти для кожної дитини дух рідної домівки, школи, села та створити умови для здобуття якісної освіти, яка відповідає вимогам сьогодення.

Сучасний освітній заклад – це інтернет, інформаційно-комунікаційні технології, мультимедії, комп’ютери … Але все це в руках мудрого, сучасного педагога, який інтерактивними методами, формами вміло використовує і втілює в канві сучасного уроку ІКТ.

В ці весняні дні завершується період атестації педагогічних працівників в освітніх установах України. Учителі демонструють свою педагогічну майстерність через призму уроків, позакласних заходів.

Адже саме «Урок - дзеркало загальної та педагогічної майстерності учителя» (В.Сухомлинський).

Свою майстерність, педагогічну компетентність демонстрували 26 педагогів і опорного закладу . Члени шкільної атестаційної комісії відвідали уроки і у педагогів філій. І були приємно вражені досвідом та педагогічною майстерністю учителів та сформованими компетентностями учнів.

Молодці !

Журівська філія І-ІІ ст

Рудинська філія І ст.


Рогатинська СЗОШ І-ІІІ ст №1

 

 


 

13 березня юні екологи школи провели агітаційну роботу з учнями групи продовженого дня. У своєму виступі члени команди "За життя!" закликали дітей любити природу, берігати воду, ліс, землю...


22 лютого учні 5-11 класів взяли участь в акції "Герої Майдану не вмирають..." на яку був запрошений учасник Майдану Василь Байда


21 лютого учні 5-6 класів побували на позакласному заході "Про мову слова... У вас мудрість вічна і любов жива", який провели вчителі української мови та літератури Антоняк Н. С. та Трушак Н.С.

 


Хто вмирає в боротьбі - в серцях живе повіки!

20 лютого учні початкової ланки вшанували героїв Небесної Сотні під час акції "Хто вмирає в боротьбі - в серцях живе повіки!", яку провели учні 4-А класу разом із класним керівником Стегній Г. Р. А члени учнівського самоврядування на чолі із лідером школи Дариною Завгородньою презентували власноруч виготовлене панно пам'яті героям Небесної Сотні


16 лютого учні 3-Б класу разом з класним керівником Коваль О.І. провели для учнів 2-4 класів Хвилинку-Цікавинку "Господнє Стрітення"


16 лютого класний керівник Мацюк Н.М. провела з учнями 10-А класу виховну годину "Стрітення. Живопис", на якій учні дізналися про походження свята Стрітення, взяли участь у майстер класах і створили чудове весняне дерево


 

15 лютого вчителі основ захисту Вітчизни Чубатий С.І. та Григорів Б.М. провели стрілецький поєдинок присвячений 29-ій річниці виведення військ з Афганістану


Благослови, мати, весну зустрічати. Стрітення Господнє.

12 лютого вчитель української мови та літератури Продан М.Б. провела для учнів 6-7 класів виховний захід "Благослови, мати, весну зустрічати. Стрітення Господнє."


09 лютого відбулася зустріч учнів 5 класів з провідним фахівцем з профорієнтації Рогатинськоі районної філії Івано-Франківського ОЦЗ Галушкою Оксаною Миронівною . Учні в ігровій формі помандрували в країну професій.


03 лютого у школі відбувся традиційний вечір зустрічі випускників. Щиро вдячні усім, хто завітав у стіни рідної школи


30 січня в ШЕВУ для учнів школи відбувся благодійний концерт для воїнів АТО, який презентував Святослав Край. Школярі активно включилися в збір коштів, і на концерті передали пану Святославу 2550 гривень. Слава і честь нашим воїнам, які захищають нас і нашу землю!

 


Незабутній героїзм під Крутами

30 січня відбувся урок - пам'яті "Незабутній героїзм під Крутами" для учнів 9-10 класів. Епіграфом до якого стали слова : "І згадую чомусь я мимоволі Великих лицарів своїх ... Лежать вони покинуті у полі, і без хрестів могили їх"


29 січня у школі відбулась акція "Вічна пам'ять, вічна слава, Вам, Крутянські спартанці"


26 січня учні мали можливість помандрувати у світ рептилій та павукоподібних, зібраних з усіх континентів світу, а також відчути деяких тварин на дотик

 


ВІДЗНАЧЕННЯ 99-ої річниці Дня соборності України 

конкурс новорічних композицій

26 грудня відбувся конкурс новорічних композицій для учнів 1-11 класів.

 


Милосердя та доброта - людства два крила

22 грудня в рамках місячника Милосердя учні 4-А класу разом з класним керівником Стегній Г.Р. провели Хвилинку-Цікавинку "Милосердя та доброта - людства два крила" для учнів 2-4 класів.


 

Різдвяні поезії

22 грудня, для членів ради лідерів школи відбулося свято поезії "Різдво наближається, душа зігрівається"

 

 

 

 

 


Свято Миколая

За вікном сніжок летів, вітром засіває,

тож спішіть усі на сято Миколая

20 грудня, в актовій залі, для учнів 3-4 класів проведено свято Миколая "Миколаю, Миколаю, всі на тебе ми чекаєм"

 


Увага !!!

Конкурс

Прохання проголосувати за наших учасників конкурсу на сайті http://rohatyncity.if.ua/?page=11&sub=49
Федорик Ірина Іванівна - номінація "Учитель року"
Завгородня Дарина - номінація "Учень року"
Мацуй Ярина - номінація "Юний талант року"
Коваль Лілія - номінація "Спортсмен року"
Ці люди своєю працею заслужили нашу підтримку.


 

Конкурс фольклорно-етнографічних колективів

11 грудня в ШЕВУ відбувся І етап обласного конкурсу фольклорно-етнографічних колективів серед здобувачів освіти. Учні опорного закладу підготували чудовий мистецький виступ в номінації "Фольклорно-етнографічне дійство"

 

 


Конкурс патріотичної пісні

8 грудня учні 5-10 класів взяли участь у конкурсі патріотичної пісні та строю присвячений Дню Збройних Сил України.

 


 

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра "Сокіл" ("Джура")

07 грудня рій "Опільська Січ "опорного закладу взяв участь в ІІ турі районного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура")


Ви назавжди залишитесь солдатами

Є нація! Хай знають всі у світі:

Ми є! Народ піднявся із колін!

6 грудня відбувся виховний захід, присвячений Дню Збройних сил України ''Мужності й геройства свято'' для учнів 9 класів.

 


Акція "ВІЛ-інфекція - це не вирок"

01 грудня з нагоди всесвітнього дня боротьби проти СНІДу з ініціативи лідера школи Завгородньоі Дарини та ради старшокласників відбулась акція "ВІЛ-інфекція - це не вирок". 1 етапом акції став урок-тренінг для учнів 10 класів, під час якої вони дізнались історію хвороби, статистику поширення інфекції в Україні, ставлення населення України до ВІЛ-позитивних та найголовніше розвінчали стереотипи щодо ВІЛ-інфікованих. Учасники тренінгу мали нагоду потренувати свої навички роботи в команді, разом обговорили причини та наслідки дискримінації ВІЛ-позитивних, запропонували свої ідеї вирішення цієї проблеми та взяли участь в опитуванні. 2 етапом стала участь учнів 10 класів у побудові великої червоної стрічки - символу боротьби з ВІЛ.


 

01 грудня в рамках місячника правовиховноі роботи відбулася зустріч із лікарями РЦЛ : офтальмологом Пархуць В.С., гінекологом Стурко О.М., дерматовенерологом Грицак М.І., наркологом Гудзенко Б.В.

Календар
«  Лютий 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
Міні-чат
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2019
Конструктор сайтів - uCoz