Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 18.01.2019, 11:39

Опорний заклад Рогатинська СЗОШ №1 з поглибленим вивченням іноземної мови

Меню сайту
Форма входу

Переможці

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеураїнської олімпіади з інформатики та інформаційних технологій

1 м. - Грималівська Анастасія (9-А)

2 м. - Гураль Степ+ан (8-А), Талайло Давид (10-Б), Долішна Марта (11-А)

3 м. - Пилипів Оксана (10-Б), Кізима Аня (10-А)

Вітаємо переможця ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з астрономії
2 місце - Моткалюк Софія (11-А)

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з економіки
3 місце - Дзера Марта, Люнас Юлія (11-Б)

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеураїнської олімпіади з фізики
1 м. - Федуняк Наталя (7-А), Гураль Віталій (11-Б)
2 м. - Третяк Даніїл (7-Б), Якимів Вікторія (9-А), Бас Діана (9-А)
3 м. - Сас Максим (7-Б), Іванців Денис (8-Б), Гураль Степан (8-А), Воробець Владислав (8-А), Моткалюк Софія (11-А)

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з німецької мови
1 м. - Слаба Софія (11-Б)
2 м. - Єскіна Валерія (8-Б), Душко Жасмін (10-А)
3 м. - Луцишин Марта (9-Б)

Вітаємо переможців ІІ етапу олімпіади з біології
1 місце - Падучак Софія(8-б), Веселовська Оля (11-б).
2 місце - Луцишин Марта (9-б), Олійник Вікторія (9-в).
3 місце - Пилипів Оксана (10-б)

 

Вітаємо переможців 2-го етапу олімпіади з трудового навчання
1м. - Бойчук Ігор 8А, Веселовська Дарина 8А.
2м. - Воскобойник Яна 8А

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики 
1місце
Маськовіта Максим(6-А)
Федуняк Наталія(7-А)
Кліщ Сергій(8-Б)
2 місце
Пархуць Людмила(6-А)
Радзіх Наталія(7-В)
Грималівська Анастасія(9-А)
Роїк Олеся(10-А)
Труш Анастасія (10-А)
Гураль Віталій(11-Б)
Дзера Марта(11-Б)
3 місце
Гураль Степан (8-А)
Борейко Уляна (8-В)
Борецька Анастасія (10-А)

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з географії. 
1 місце - Олійник Вікторія(8-В), Замковий Максим(11-Б)
2 місце - Качала Ірина(10-А), Борецька Анастасія(10-А).
3 місце - Іванців Денис(8-Б).

Вітаємо переможців другого етапу Міжнародного конкурсу з української мови ім.П.Яцика
Перше місце -

1. Боянівська Вікторія (4-Б Клас)
2. Мацуй Ярина (6-А Клас)
3. Кліщ Сергій (8-Б Клас)
4. Завгородня Дарина (11-А Клас)

Друге місце -
1. Сердюк Віра (3-Б Клас)
2. Музичка Аліна (4-А Клас)
3. Завгородня Марта (5-Б Клас)
4. Кобильник Світлана (5-Б Клас)
5. Демчишин Назар (5-А Клас)
6. Депа Олеся (5-В Клас)
7. Мушинська Тетьяна (6-Б Клас)
8. Федуняк Наталя (7-А Клас)
9. Нитчин Оксана (7-А Клас)
10. Грималівська Анастасія (9-А Клас)

Третє місце -
1. Третяк Матвій (3-А Клас)
2. Гринчишин Максим ( 3-В Клас)
3. Падучак Софія (8-Б Клас)
4. Якимів Вікторія (9-А Клас)
5. Роїк Олеся (10-А Клас)
6. Пилипів Оксана (10-Б Клас)
7. Матусяк Софія (11-Б Клас)
8. Люнас Юлія ( 11-Б Клас)

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови
1 місце - Келестин Евеліна (9-Б), Завгородня Дарина (11-А), Слаба Софія (11-А)
2 місце - Кліщ Сергій (8-Б), Яновський Денис (9-А)
3 місце - Грималівська Анастасія (9-А), Микитчин Денис (9-Б), Блага Роксолана (10-А), Душко Жасмін (10-А), Мазурик Юлія (10-А)

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з образотворчого мистецтва.
1 місце - Юрчило Мілена(9-А). 
2 місце - Щупак Вероніка(9-А), Юрків Вікторія(7-Б).
3 місце - Верб‘яна Тетяна(7-Б)

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з історії
1 місце - Замковий Максим (11- Б), Блага Роксолана(10-А), Олійник Вікторія(9-В) 
2 місце - Слаба Софія(11-А), Борецька Анастасія (10-А) 
3 місце - Грималівська Анастасія (9-А), Єскін Володимир(8-Б)

Вітаємо переможців ІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Г. Шевченка.
І місце - Завгородня Марта (5-Б), Федунь Еліза (6-Б), Кліщ Сергій (8-Б), Слаба Софія (11-А)
ІІ місце - Зарубіна Ангеліна (5-Б), Демчишин Назар (5-А), Пастух Ірина (5-В), Мушинська Тетяна (6-Б), Іваніцька Аліна (6-Б), Маськовіта Максим (6-А), Федуняк Наталя (7-А), Поритко Вікторія (7-А), Люнас Юлія (11-Б)
ІІІ місце - Грималівська Анастасія (9-А), Пастух Мирослава (10-Б), Ватуляк Оксана (11-А)

Календар
«  Січень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Міні-чат
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2019
Конструктор сайтів - uCoz