Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 22.11.2017, 06:36

Рогатинська СЗОШ №1 з поглибленим вивченням іноземної мови

Меню сайту
Форма входу

Переможці олімпіад та конкурсів

Вітаємо переможців та призерів Всеукраїнських олімпіад та конкурсів

2015/2016 н.р.

Вже вкотре підтвердила школа свій статус спеціалізованої.Півфіналістами Міжнародного конкурсу FLEX стали уч. 10-а Височанська Соломія (вч. Федорик І.І.), уч. 10-б класу Приступа Тетяна (вч. Височанський І.І.) та учні 9-а класу Бартків Анастасія та Приплоцька Юлія (вч. Шевчук Г.Д.).

       Успішно виступили учні в1-му та 2-му етапах конкурсу-захисту робіт МАН. Перемогу на обласному рівні здобули - Мацюк Андрій -1 м в секції економіки, (вч. Сердюк В.Ю.).Роїк Ольга -2 м в секції історичного краєзнавства, Яремчук Марія -2 м в секції соціології. (вч. Доронюк Л.Б.). 3 місце здобули-Богун Володимир (секція журналістики), Кліщ Тетяна (секція мистецтвознавства), Кушнір Віра (секція зарубіжної літератури).(вч.Генега М.В.)

        На 1-му етапі крім вищеназваних успішно виступили і були допущені до 2-го етапу такі учні: Стасів Лілія(11) ,Третяк Ірина(10-а), Паламар Степан, Швець Маркіян (11), Гелей Ірина, голубовська Яна (9-а).Керівники гуртків-Доронюк Л.Б., Генега М.В., Шевчук К.Д., Стахура Г.О,

Учні школи здобули 8 призових місць на обласному рівні . 

1-ше на обласній олімпіадах з української мови та літератури здобула уч. 11-го кл. Харишин Марія . (вч. Бандура Н.М.). Слаба Софія здобула 3 місце з української мови та літератури і історії. (вч. Височанська Л.І.,Продан М.Б.,Женчук Н.В.). Приступа Тетяна(10-б) була 3-ю з правознавства (вч. Сердюк В.Ю.), а уч.11 кл. Мацюк Андрій (вч. Саврій І.Я.), уч. 10-а кл. Войтович Яна (вч. Федорик І.І.)та учні 9-а кл. Голубовська Яна та Приплоцька Юля (вч. Шевчук Г.Д) здобули 3 місця з англійської мови.

Успішно виступили учні школи на районному етапі конкурсу ім. П. Яцика,здобувши 31 призовt місце.

          1-ше місце здобула - Штогрин Анастасія (5-а), Люнас Юлія (8-в) .

          2-ге місце у - Пархуць Людмили, Маськовіти Максима (3-а), Грінберг Вероніки, Мушинської Тетяни, Паук Марії, Федунь Елізи (3-б), Крук Арсена, Федуняк Наталії,Стомарівської Лілії (4-а), Ганчева Сергія (4-в), Падучак Софія, Клемпоуз Христина (5-а), Грималівської Анастасії (6-а) , Роїк Олесі (7-А), Пилипів Оксани (7-б),Завгородньої Дарини (8-а), Бартків Анастасії (9-а),Кліщ Тетяни, Свериди Оксани (11).

         3-тє місце отримали-Білоус Домініка (3-б), Величко Вікторія (4-а), Сас Максим (4-б),Горбової Аліни ,Марунчак Роксолани (4-в), Матусяк Софії (7-в),Ватуляк Оксана(8-б), Височанська Соломія (10-а),  Приступа Тетяна, Гречух Юрій (10-б).

15 призових місць завоювали учні в районному етапі конкурсу ім.. Т. Шевченка.

         1-ше місце у Штогрин Анастасії (5-а), Слабої Софії (8-а), Харишин Марія (11), Качала Тетяна (10-б).

         2-ге місце –у Падучак Софії (5-а), Микитчина Дениса (6-б),  Мазурик Юлії (7-а), Люнас Юлії (8-в), (6-а), Гелей Ірини, Воробець Ірини (9-а).

         3-тє місце –у Благого Владислава (6-а), Качала Ірини (7-а), Пастух Мирослави (7-б), Духній Юлії (10-а), Гриньків Ольги (11).

 Учнів підготували вчителі- Харишин О.Б., Попик Г.І., Дутко З.В., Третяк Г.З., Чепіль С.А.,  Попик І.П.,Височанська Л.І., Продан М.Б., Бандура Н.М., Драбчук Я.І., Трушак Н.В., Матвіїв Г.І.

Вдало виступили учні школи на районних олімпіадах, здобувши 102 призових місця.

14 призових місць здобули учні школи на олімпіаді з англійської мови.

          1-ше місце здобули- Завгородня Дарина (8-а), Приплоцька Юля - (9-а),Войтович Яна (10-а), Мацюк Андрій - 11 кл.

          2-ге місце здобули- Слаба Софія (8-а), Веселовська Ольга (8-б), Голубовська Яна (9-а), Кушнір Віра (11).

          3-тє місце отримали : Лапенчук Максим (8-б), Блащук Ярина,Женчук Романія, Бартків Анастасія (9-а), Нитчин Ірина, Железняков Роман (10-а).

Вчителі- Височанський І.І.,Саврій І.Я.,Федорик І.І., Шевчук Г.Д, Завгородня Т.М., Бучинська В.В.

7 призових місць здобули учні на олімпіаді з німецької мови.

        1-ше місце здобули - Слаба Софія (8-а), Бартків Анастасія (9-а).

         2-ге місце завоювали – Завгородня Дарина (8-а), Гармата Марта (10-а).

         3-тє місце - Стрілець Нерніла (8-а), Лисий Олег (9-а), Духній Юля (10-а)

Вчителі - Язловецька Г.В.,Бартків О.П.

12 призових місць на рахунку нашої команди з української мови і літератури.

         1-ше місце  в Слабої Софії (8-а), Харишин Марії (11 кл.).

         2-ге місце-в Качали Ірини, Мазурик Юлії (7-а),  Завгородньої Дарини (8-а), Веселовської Ольги (8-б), Люнас Юлі (8-в), Бартків Анастасії, Приплоцької Юлі (9-а), Нитчин Ірини (10-а), Приступи Тетяни (10-б), Роїк Ольги (11 кл.). 

Вчителі: Височанська Л.І., Продан М.Б., БандураН.М., Попик І.П., Драбчук Я.І., Мавіїв Г.І., Трушак Н.В.

11призових місць здобули учні старших класів на олімпіаді з математики.

        1-ше місце отримали: Грималівська Анастасія (6-а), Качала Ірина (7-а).

        2-ге місце здобули: Роїк Олеся (7-а), Завгородня Дарина (8-а), Гураль Віталій (8-б), Кузишин Андріана, Голубовська Яна (9-а),Насалик Майя (10-а), Мацюк Андрій (11кл.).

        3-тє місце – Плахотник Дмитро (6-а), Пилипів Оксана (7-б).

Вчителі-Чубатий С.І.,Гриньків З.В.,Вовк С.М, Шевчук К.Д.

       1-ше місце на олімпіаді з інформаційних технологій мають-, Приплоцька Юля (9-а), Паламар Степан (11 кл.). 

       2-ге місце - Качала Тетяна (10-б).

Вчитель - Рижан О.М.

8 призових місць здобули учні школи з фізики.

       1-ше місце - Роїк Олеся (7-а).

       2-ге місце – Качала Ірина (7-а), Пастух Мирослава (7-б), Завгородня Дарина (8-а), Кузишин Андріана,  Прокопик Дарина (9-а).

      3-є місце в  Пилипів Оксана,Гураль Віталій (8-б).

Вчителі-Нагірняк М.І. та Гриньків З.В.

       2-ге місце на олімпіаді з астрономії здобула – Свирида Оксани (11 кл), 

       3-тє - Федоренко Дарини (11 кл.).

      2-ге місце на олімпіаді з економіки в Мацюк Андрія (11 кл.).

 Вчитель Нагірняк М.І.

6 призових місць здобули учні школи з біології.

       1-ше місце з біології мають: Завгородня Дарина (8-а),  Роїк Христина(11кл.),

       2-ге місце - в Веселовської Ольги (8-б), Голубовської Яни, Гелей Ірини (9-а),

       3-тє місце - в Гречух Юрія (10-б)

Вчителі - Роїк Я.Б. та Стахура Г.О.

7 призових місць здобули учні з хімії.

       1-ше місце в Прокопик Дарини (9-а),

       2-ге місце в  Мазурик Юлі (7-а), Моткалюк Софії (8-а), Ощипок Олени (8-б).

       3-тє місце в Качала Ірини (7-а), Глаговича Василя (10-а), Роїк Христини (11 кл.). Вчителі - Демчишин І.Р., Прокопик Н.О.

8 призових місць здобули учні школи з історії.

          1-ше місце -Слаба Софіія, Завгородня Дарина (8-а), Яремчук Марія (11 кл.).

          2–ге місце– Замковий Максим (8-а), Женчук Романії (9-а), Нитчин Ірини (10-а), Мацюка Андрія (11 кл.).

          3-тє місце  в Третяк Ірини (19-а).

Вчителі- Доронюк Л.Б., Женчук Н.В.

5 призових місць здобули учні школи з правознавства.

         1-ше місце - Воробець Ірина (9-а). Приступа Тетяна (10-б).

         2-ге місце - Женчук Романія (9-а).

         3-тє місце - Гречух Юрій (10-б), Мацюк Андрій (11 кл.).

Вчитель - Сердюк В.Ю.

8 призових місць здобули наші учні з географії.

        1-ше місце в:Кутної Марти (8-а), Яремчук Марії (11 кл.).

        2-ге місце в : Завгородньої Дарини (8-а), Женчук Романії, Воробець Ірини (9-а), Кузишин Андріана (9-а)

        3-тє місце в;Нитчин Ірина (10-а), Качали Тетяни (10-б).

Вчитель Качала Л.М.

6 призових місць здобула команда школи з трудового навчання.

        Це-Остап Анлрій, Прокопик Дарин, Кузишин Андріана (9-а), Стасів Ліля (11 кл.)

        2-ге місцце - Ковальчук Мар»яна (9-а). Підготували переможців - Димкар О.Б. та БагрійЗ.В.

На олімпіаді з християнської етики 

         2-ге місце здобули;  Олійник Вікторія (6-б), Люнас Юля (8-в); 

         3-тє місце - Тащук Владислав (8-в).

Вчитель - Кузик Л.І.

3-тємісце з образотворчого мистецтва в Стрілець Неоніли (8-а).

Вчитель - Димкар О.Б.

к

Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz